Jak na triatlon / Petr Vabroušek

By: Vabroušek, Petr, 1973- [Autor]Material type: TextTextPublisher: Praha : Mladá fronta, 2017Edition: První vydáníDescription: 269 stran : ilustrace ; 21 cmContent type: text Media type: bez média Carrier type: svazekISBN: 9788020439970Other title: Obálkový podnázev: Na (první) triatlon s radami nejlepšího českého závodníkaSubject(s): triatlon | plavání | cyklistika | běh | sportovní trénink | triatlon sport plavání cyklistika běh trénink návody příručkyGenre/Form: příručky Scope and content: Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, osmnáct let jej na dlouhé trati v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 150× se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, ve více než 35 případech vyhrál na tratích Ironmana a za svůj život porazil nejméně jednou snad všechny nejlepší triatlonisty světa
Tags from this library: No tags from this library for this title.
Star ratings
    Average rating: 0.0 (0 votes)
Holdings
Item type Current library Collection Call number Status Date due Barcode
Knihy Knihy Oddělení pro dospělé
naučná pro dospělé 796/799 (Browse shelf(Opens below)) Available 316100258903

Petr Vabroušek je přední světový triatlonista, který absolvoval téměř dvě stovky dlouhých ironmanů, stovky půlmaratonů a dalších závodů, jako třeba maraton na obou pólech (v obou případech zvítězil); zlínský rodák se stal mimo jiné i vítězem stokilometrového běhu na severním pólu, osmnáct let jej na dlouhé trati v České a Slovenské republice nikdo nepokořil, celkem 150× se umístil v TOP 10, patnáctkrát za sebou (jako jediný na světě) se kvalifikoval mezi profesionály na Mistrovství světa Ironman na Havaji, ve více než 35 případech vyhrál na tratích Ironmana a za svůj život porazil nejméně jednou snad všechny nejlepší triatlonisty světa